24 مهر 1398
1 2
  • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:40129

بازدید کل:52018109

بازدید ماهانه:1007889

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

آرام آرام آرامش - حلقه ی گمشده ی این روزها

برگرفته از مطالب کتاب :

1- نگذاریم که با نا آرامی ها و روزمرگی ها نغمه ی زندگی مان به نوایی غم انگیز تبدیل شود.

2- ذهن انسان مانند یک انبار نسبتا بزرگ، پر است از احساسات و حالات مختلف، گاهی لازم است برای جلوگیری از افسرده شدن، این انبار را غبارروبی و نظافت کنیم ... آرامش چیزی نیست جز قراردادن هر احساسی در جایگاه و محل مناسب خود در انبار ذهن، بدون بی نظمی یا آشفتگی درونی ...

3- عشق واقعی، تمایلی است قوی برای خوب زیستن ...، فرا احساسی است که غم و شادی را در دل خود جای داده است؛ اما به تنهایی هیچ یک از آنها نیست...

4- پیش داوری و پیروی افراطی از دیدگاه های دیگران ... آفت مخرب بسیاری از روابط و لحظات لذت بخش انسان در یک زندگی سالم است که به سادگی، فکر و زندگی ما را دچار تضادهای متفاوت خواهد کرد .

5- موضوع خود شناسی به خصوص در عصر حاضر، به حدی اهمیت دارد که شایسته است در دانشگاه ها، رشته ای با عنوان "خودشناسی" تاسیس گردد.

6-سرانجام روزی متوجه خواهیم شد رمز داشتن آرامش، آن است که بگذاریم همه چیز به شیوه ی خود و در زمان خود معلوم شود و ما فقط زندگی کنیم .

اطلاعات تکمیلی در سایت :  

www.masirearamesh.ir