28 خرداد 1398
1 2
  • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:15345

بازدید کل:47908025

بازدید ماهانه:700702

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

آغاز به کار نمایشگاه بهره وری آب و انرژی در ساختمان،صنعت و حمل و نقل

طی مراسمی اولین نمایشگاه بهره وری آب و انرژی در ساختمان، صنعت و حمل و نقل از تاریخ 27-10-97 با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، مهندس عسکری ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان،سر کار خانم طغیانی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر، مهندس صلواتی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان و آقای یار محمدیان مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان افتتاح و آغاز بکار نمود .

در این نمایشگاه که از تاریخ 27-10-97 تا 30-10-97 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می گردد بیش از 55 غرفه فعال در زمینه انرژی و ساختمان حضور دارند . علاقه مندان می توانند در تاریخ فوق الذکر از ساعت 15 الی 21 از این نمایشگاه دیدن نمایند . شایان ذکر است بازدید از نمایشگاه برای اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با ارایه کارت عضویت رایگان می باشد .

 

 

ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :