فراخوان دفتر نمایندگی خوانسار قابل توجه مهندان عمران و معماری

تاریخ انتشار: 1399/6/26


شرح خبر:

قابل توجه كليه مهندسان معمار دارای صلاحیت طراحی فنی روستائی
( كليه پايه ‏ها)

با توجه به اعلام نياز دفتر نمايندگي خوانسار، به تعداد محدودي مهندس معمار (دارای صلاحیت طراحی فنی روستائی با اولويت ثبت نام در گيشه) جهت ارائه خدمات طراحی معماری روستایی در حوزه‏ دفتر نمايندگي خوانسار، از كليه واجدين شرايط دعوت مي‏شود حداكثر تا تاريخ 31-6-99 با مراجعه به سايت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان (گيشه) ثبت نام فرمايند.
لازم به توضيح است تعرفه روستاهای حوزه دفتر نمایندگی خوانسار 60% و كسر ظرفيت متناسب با آن می‏باشد. ضمناً حضور شخص مهندس جهت كسر از ظرفيت اشتغال و ارائه خدمات در منطقه الزامي است.

قابل توجه كليه‏ مهندسان عمران دارای صلاحیت طراحی فنی روستائی
( كليه پايه ‏ها)

با توجه به اعلام نياز دفتر نمايندگي خوانسار، به تعداد محدودي مهندس عمران (دارای صلاحیت طراحی فنی روستائی با اولويت ثبت نام در گيشه) جهت ارایه خدمات طراحی سازه در روستاهای حوزه‏ دفتر نمايندگي خوانسار، از كليه واجدين شرايط دعوت مي‏شود حداكثر تا تاريخ 31-6-99 با مراجعه به سايت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان (گيشه) ثبت نام فرمايند.
لازم به توضيح است تعرفه روستاهای حوزه دفتر نمایندگی خوانسار 60% و كسر ظرفيت متناسب با آن می‏باشد؛ در ضمن حضور شخص مهندس جهت كسر از ظرفيت اشتغال و ارایه خدمات در منطقه الزامي است.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه