عرض تبریک و تهنیت به اعضای منتخب دوره ششم شورای اسلامی شهر اصفهان

عرض تبریک و تهنیت به اعضای منتخب دوره ششم شورای اسلامی شهر اصفهان

تاریخ انتشار: 1400/4/3


شرح خبر:

به لطف و یاری خداوند متعال ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت بزرگوار ایران و علی الخصوص مردم همیشه در صحنه اصفهان برگزار گردید. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مردم همیشه همراه و دلسوز برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات انقلاب افزودند. این حماسه سیاسی و اجتماعی و حضور مقتدرانه نه تنها زمینه‌ساز اقتدار ملی و عقب نشینی دشمنان نظام و انقلاب بوده بلکه راه‌‌گشای توسعه و پیشرفت کشور و اعتمادسازی حداکثری میان مردم و مسئولین خواهد بود.انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است. قطار عمران و آبادانی اصفهان اکنون بر روی ریل خود در حال حرکت است و قطعاً با انتخاب اعضای با تجربه، تازه نفس, دلسوز و همدل به جرات می‌توان گفت اصفهان در مسیر توسعه است.
 انتخاب اعضای محترم دوره ششم شورای اسلامی شهر اصفهان آقای مجید نادرالاصلی، آقای غلامحسین صادقیان، آقای رسول میرباقری، آقای محمدرضا فلاح، آقای محمد نورصالحی،آقای احمدرضا مصور، آقای ابوالفضل قربانی، خانم فرزانه کلاهدوزان، آقای سید امیر سامع، آقای مصطفی نباتی نژاد، آقای منوچهر مهروی پور،آقای عباس حاج رسولیها و آقای علی صالحی را تبریک عرض نموده و امیدواریم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورای اسلامی شهر و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.

 استمرار موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستاریم و امیدواریم ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر گردد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه