برگزاری جلسه کمیسیون دفاتر نمایندگی با حضور هیات رئیسه سازمان

برگزاری جلسه کمیسیون دفاتر نمایندگی با حضور هیات رئیسه سازمان

تاریخ انتشار: 1400/9/6


شرح خبر:

این جلسه با حضور رئیس سازمان، اعضای هیات رئیسه ، رئیس کمیسیون دفاتر و همچنین مدیران دفاتر نمایندگی سازمان، در شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

در ابتدا دکتر ثابت، عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون دفاتر نمایندگی، ضمن خوش آمدگویی به هیات رئیسه و حاضرین در جلسه، خواستار توجه ویژه هیات مدیره دوره نهم به دفاتر نمایندگی و حل برخی مشکلات موجود گردید. سپس مدیران دفاتر نمایندگی به بیان نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود در راستای تسهیل امور مالکان و مهندسان پرداختند.
در ادامه جلسه مهندس بخشی نائب رئیس سازمان، ضمن تاکید بر استمرار بازدید و برگزاری جلسات با دفاتر نمایندگی، از برنامه ریزی جهت برپایی مسابقات ورزشی اعضای نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در رشته های مختلف خبر داد.
مهندس احمد بناکار، پس از استماع نظرات حاضرین در جلسه عنوان نمود: در هیات مدیره دوره نهم، اراده بر توجه ویژه به دفاتر نمایندگی وجود دارد و مقرر گردیده جلسات دفاتر نمایندگی در سازمان و دفاتر به صورت منظم برگزار گردد، رئیس سازمان با بیان اینکه روسای دفاتر نمایندگی در چهارچوب قانون و تفویض اختیارت توسط هیات مدیره، اختیار تام دارند بیان داشت : اختیارات مدیران دفاتر باید تعریف شود و دفاتر می بایست تعامل بیشتری با مراجع صدور پروانه داشته باشند، توجه به مباحث نهضت ملی مسکن و پیگیری آن نیز، از مواردی بود که رئیس سازمان آن را بسیار مهم دانست.
▫️تمدید حکم مدیران دفاتر تا تاریخ 31-2-1401،توصیه به کارمندان جهت تکریم ارباب رجوع، بررسی افزایش امتیاز غیرشاغلین در چهارچوب نظام نامه ارجاع نظارت ،پیگیری امکان امضای الکترونیک نقشه‎ها ،برنامه‎ریزی جهت اتمام ساختمان‎های نیمه‎کاره دفاتر ، تشکیل دفتر نمایندگی اصفهان،تکمیل پروژه اشراق و ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت اصلاح برخی قوانین، از دیگر عناوینی بودند که رئیس سازمان به آنها پرداخت.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه