رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان: سوله ها با توجه به کاربری به مهندسان در رشته های مختلف نیازمند هستند

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان: سوله ها با توجه به کاربری به مهندسان در رشته های مختلف نیازمند هستند

تاریخ انتشار: 1400/10/22


شرح خبر:

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان: نشست مشترک سازمان استان و شرکت شهرک های صنعتی در خصوص بهبود همکاری ها و ایجاد تفاهم در مسائل مختلف برگزار شد.
▫️در این نشست که در دفتر مدیر عامل شرکت شهرک¬های صنعتی اصفهان برگزار شد، شیوه دستیابی به دستورالعمل مشترک همکاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرفین نظرات خود را در این خصوص ارائه نمودند. در همین راستا رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با بیان این موضوع که تشکیل کارگروه مشترک جهت بررسی فنی موضوعات میتواند منجر به عقد تفاهم نامه همکاری شود، افزود: باید راهکاری تعیین نمود تا برای ساخت سوله های صنعتی با توجه به کاربری و موارد استفاده از مهندسان ناظر و طراح در رشته های مختلف بهره برد. مهندس احمد بناکار مسائل فنی را مقدم بر هر مسئله دانست و ابراز امیدواری کرد در آینده تمام ساختمان های موجود در شهرک های صنعتی به لحاظ ایمنی فاقد هر مشکلی باشند.
▫️مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اصفهان نیز در این خصوص حق¬الزحمه ارائه خدمات مهندسی را سرمایه گذاری دانست و گفت: باید صنعتگران را توجیه کنیم که پرداخت حق الزحمه خدمات مهندسی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. دکتر محمد جواد بگی همچنین انجام کار دقیق و تخصصی را عاملی بر افزایش رضایتمندی از خدمات مهندسی دانست.
▫️این نشست با حضور رئیس و تعدادی از اعضا هیات مدیره سازمان و مدیرعامل و مدیران شرکت شهرک های صنعتی برگزار شد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه