پاسخ به پرسش اعضاء در جلسه هم اندیشی اعضاء با هیات مدیره

پاسخ به پرسش اعضاء در جلسه هم اندیشی اعضاء با هیات مدیره

تاریخ انتشار: 1401/11/4


شرح خبر:

به منظور پاسخ به سوالات و شفافیت امور سازمان جلسه هم اندیشی اعضاء سازمان با هیات مدیره دوشنبه سوم بهمن ماه در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علیرضا پور همایون نایب رئیس دوم سازمان در پاسخ به پرسش یکی از اعضاء در خصوص پرداخت حق عضویت و اشکال سیستم گفت: در خصوص رفع این اشکالات اقدامات لازم انجام شده است.

در ادامه موضوع بحران آب اصفهان و الزام طرح استفاده از آب‌های خاکستری توسط یکی از اعضاء مطرح شد.

پورهمایون در این خصوص گفت: موضوع طراحی سیستم‌های آب خاکستری در سازمان بررسی و در شورای شهر اصفهان مطرح و مورد تائید قرار گرفت. مسئله‌ای که وجود دارد این است که سازمان نمی‌تواند مالکین را به موضوعی الزام کند و ما صرفا می‌توانیم پیشنهاد دهیم اما استفاده از آن منوط به استقبال مالکین است.

همچنین محسن فضیله عضو هیات مدیره نیز در این باره اظهار کرد: حدود دو سال پیش یک طرح توجیهی سرمایه گذاری برای استفاده از آب‌های خاکستری، به شهرداری آمده و در آن ذکر شده بود که بازگشت این سرمایه گذاری 30 ساله خواهد بود. در این طرح قید شده بود که بخشی از این آب به سازندگان ساختمان و شهرداری‌ها فروخته شود. اما در نهایت با توجه به بازگشت طولانی مدت سرمایه، الزامی برای آن در نظر گرفته نشد. همچنین اگر این آب خریداری نشود باید همین آب در فاضلاب شهری رها شود.

در ادامه این جلسه اعضاء هیات مدیره به سوالات اعضاء پاسخ دادند.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه