روبان‌چینی و آغاز دو رویداد نمایشگاهی همزمان در اصفهان

تاریخ انتشار: 1399/11/6


شرح خبر:

💢 نوزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، روسای اتحادیه‌های مهندسی ساختمان و فعالان بخش خصوصی آغاز شد.

🔸دکتر قاضی‌عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه‌های سرمایشی گرمایشی و صنعت آب: نعمت وجود نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان را باید قدر بدانیم و نمایشگاه‌های بیشتری را در این محل برگزار کنیم تا منجر به توسعه اقتصادی و گردش مالی خوبی در استان شود. در حوزه تاسیسات به ویژه سیستم گرمایشی ساختمان‌ها دچار مشکلاتی هستیم. متاسفانه بخشی از آلودگی هوای اصفهان به وضعیت سیستم تاسیسات ساختمان و نظام ساختمان سازی بازمی‌گردد.

🔹مهندس عسکری، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه‌های سرمایشی گرمایشی و صنعت آب : حضور و برگزاری نمایشگاه‌ها راه حلی برای تبادل نظر علاقمندان، فعالان و تولیدکنندگان است، این نمایشگاه‌ها می‌تواند راه حلی برای رونق اقتصادی و موتور پیشرانی برای شکوفایی اقتصادی باشد.

🔅 این نمایشگاه از ۶ تا ۱۰ بهمن‌ماه از ساعت 10 الی 18 با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، بازدید برای اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان،رایگان می باشد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه