برگزاری آنلاین مراسم تحلیف توجیهی آموزشی قبول شدگان آزمون های ورود به حرفه مهندسی

تاریخ انتشار: 1399/10/25


شرح خبر:

هفتمین دوره تحلیف مهندسان با هدف بالا بردن سطح علمی و ارتقاء جایگاه فنی به صورت مجازی برگزار شد. در این مراسم که بیش از 150 نفر از قبول شدگان آزمون های ورود به حرفه مهندسی شرکت داشتند، ابتدا مهندس عسکری رئیس سازمان، ضمن عرض تبریک به مهندسان جهت ورود به این حرفه، افزود: در دانشگاه اشتباهات قابل جبران بوده اند اما در ارائه خدمات مهندسی اشتباه جایی برای جبران نخواهد داشت و پروانه اشتغال به كار مهندسى مسئولیت هایی را بدنبال خواهد داشت كه منافع آن زندگى مهندس را تحت الشعاع قرار مى دهد و در صورت کم توجهی ممکن است پیامدهایی را برای آنان داشته باشد.

▫️مهندس زاغیان سرپرست محترم معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان نیز در این مراسم تحلیف آنلاین شرکت و ضمن بیان نکاتی در مورد حفظ اخلاق حرفه ای بر لزوم صیانت از پروانه مهندسی تاکید و از مهندسان خواست تا حفظ شان مهندسی و رعایت اخلاق حرفه ای را سر لوحه کار خود قرار دهند.

▫️دکتر سید عبدالرضا لقمانی رئيس محترم اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کیفیت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی ، مهندسان را سفیران توسعه و ترویج مقررات ملی خواند و تقاضا کرد آموزش های صورت گرفته در این مراسم ، به سایر مهندسان نیز منتقل گردد.

🔸مراسم با آموزش های مربوط به مباحث حقوقی،مالیاتی و نکاتی در مورد بازرسی جوش ادامه یافت. 

🔹 در پایان سوگند نامه مهندسی قرائت گردید.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه