نشست مشترک هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با نمایندگان شهرستان اصفهان برگزار گردید

تاریخ انتشار: 1399/5/8


شرح خبر:

در این نشست که با هدف آشنایی و تعامل برگزار شد به مطالب مختلفی از جمله دغدغه های سازمان نظام مهندسی ساختمان در رابطه با اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان پرداخته و نکات مورد نظر به سمع و نظر نمایندگان محترم مردم رسید.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با اشاره به اینکه فرونشست حاصل از خشکی رودخانه زاینده رود گریبان آثار باستانی و زیرساخت های شهری را خواهد گرفت اعلام نمود که باز شدن آب از همین لحظه هم خسارات گذشته را جبران نخواهد کرد و صرفا پیشروی بحران را متوقف میکند.عسکری در ادامه و با اشاره به لزوم مشارکت و تعامل با همه نهادهای ذیربط عنوان کرد : منشا برخی مشکلات آن جایی است که مقررات ملی با منافع زودگذر شهرداری ها در تضاد است .
 طغیانی نماینده مردم اصفهان نیزضمن ابراز رضایت از برگزاری چنین جلساتی ارتباط فعال و قوی با سایر نهادها را مهم بر شمرده و از نطام مهندسی ساختمان خواست تا در ارتباط گیری با دانشگاه ها برخورد فعال داشته باشد. وی استفاده از زیرساخت های فناوری اطلاعات را امری لازم برشمرده و عنوان داشت اصفهان به لحاظ اهمیت انجام امور با سایر استان ها متفاوت و پیشتاز بوده و هست.
در این نشست در رابطه با مسائل مختلفی از جمله سازندگان ذی صلاح، حفظ آثار باستانی شهر اصفهان و جلوگیری از تکرار اشتباهات اتفاق افتاده گذشته در رابطه با گذر آقا نجفی و سایر میراث اصفهان، شناسنامه فنی ملکی و پیش نیازهای تامین مسکن برای قشر آسیب پذیر جامعه بحث و تبادل نظر انجام شد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است. 2020 و اجرا فرابرد شبکه